Vaizdo įrašas

Drama

LAUKO KINAS: Mergina ir voras

Originalo kalba: vokiečių

Das Mädchen und die Spinne

Projektas „Europietiško kino kelionės“ dovanoja nemokamą filmo „Mergina ir voras“ seansą. Nemokamus bilietus į renginį galima atsiimti kino teatro kasoje darbo laiku.

Esant nepalankiam orui, renginiai perkeliami į kino teatro Didžiąją salę. Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Berlyno kino festivalyje kritikų „Fipresci“ prizu apdovanotas filmas – sinefiliškas desertas, pasiilgusiems kokybiško ir nepriklausomo kino. Liza išsikrausto iš buto, kuriame gyveno su savo kambarioke Mara. Pakuojamos dėžės, susipažinimai su naujais kaimynais ir atsisveikinimai su senaisias – banalūs kasdienybės ritualai, talentingų režisierių dueto rankose virstantys meilės, ilgesio, išsiskyrimo nerimo ir pavydo simboliais. Visi filmo veikėjai tarpusavyje flirtuoja taip, kaip režisieriai flirtuoja su savo žiūrovais – erzindami, kurdami intrigą, palikdami atvirus klausimus ir norą sužinoti daugiau.

Šis seansas yra kartu su „Lokys, liūtas ir šakelė“ organizuojamo projekto „Europietiško kino kelionės“ dalis. Projekto seansai kviečia pažinti ir pamilti skirtingų Europos šalių kiną bei originaliausius filmus išvysti išankstinių premjerų metu. Projektas yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

Režisierius: Ramon Zürcher, Silvan Zürcher
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2020
Šalis: Šveicarija
Trukmė: 119 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Henriette Confurius, Liliane Amuat, Ursina Lardi
Skip to content