Vaizdo įrašas

Komedija

LAUKO KINAS: Oho!

Originalo kalba: prancūzų

Wahou!

08-03 22:00 Lauko kinas

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Po tam tikrų asmeninio gyvenimo permainų Katerina ir Oracijus nusprendžia pakeisti darbo sritį ir pasirenka nekilnojamojo turto verslą. Brokeriams-naujokams reikia staigiai perprasti ne tik savo naujosios veiklos pagrindus, bet ir daugybę nerašytų niuansų bei smulkmenų, iš kurių ir susideda sėkmingas pardavimo menas.

Kaip žinia, pagrindinis brokerių uždavinys – taip sužavėti potencialų pirkėją, kad šis prarastų žadą ir griebtųsi parkerio pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį. Tačiau su pirmaisiais dviem objektais Katerinai ir Oracijui tikrai nebus paprasta. Porelė gauna parduoti butą prestižinėje vietoje ir renovacijos tiesiog meldžiantį namą užmiestyje. Interesantų pirkti butą netrūksta, tad čia naujokams teks susidurti su daugybe pačių keisčiausių asmenybių, atsižvelgti į ekscentriškas jų ypatybes bei charakterius ir išlaviruoti tarp skirtingų poreikių taip, kad visi liktų patenkinti.

Režisierius: Bruno Podalydès
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 90 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Karin Viard, Bruno Podalydès, Agnès Jaoui
Skip to content