Vaizdo įrašas

Drama

LAUKO KINAS: Paskutinis autobusas

Originalo kalba: anglų

The Last Bus

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Jautri ir širdį šildanti juosta „Paskutinis autobusas“ pasakoja Tomo (aktorius Timothy‘is Spallas) istoriją. Mirus mylimai žmonai, Tomas žino, kad privalo išpildyti jos paskutinį norą – išbarstyti pelenus šalia jų abiejų jaunystės namų. Menka problemėlė: tarp tų namų ir vietos, kur Tomas gyvena dabar – beveik pusantro tūkstančio kilometrų. 

Didelių turtų neužgyvenęs pensininkas Tomas, žinoma, turi nemokamą autobuso bilietą. Bet jis galioja tik vietinio susisiekimo autobusuose. O tai reiškia, kad kelionė tarp Didžiosios Britanijos šiauriausio ir piečiausio taškų yra įmanoma tik su daugybe persėdimų. Tomas apsivelka kostiumą, pasiima lagaminėlį su būtiniausiais daiktais ir leidžiasi į svarbiausią ir beprotiškiausią gyvenimo kelionę. 

Joje Tomas ne tik susipažins su pačiais įvairiausiais žmonėmis ir patirs daugybę keistų bei netikėtų nuotykių. Mobiliųjų technologijų pagalba jo kelionė pamažu pasieks nacionalinių naujienų laidas, įtrauks ir sužavės daugybę Britanijos žmonių bei pavers Tomą tikra interneto sensacija.

Režisierius: Gillies MacKinnon
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2021
Šalis: Didžioji Britanija
Trukmė: 86 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Timothy Spall, Phyllis Logan, Natalie Mitson
Skip to content