Vaizdo įrašas

Dokumentika

LAUKO KINAS: Ratai, taurės ir La Manča + vyno paroda

Originalo kalba: prancūzų

In The Bottle

Kino namai „Romuva“ kviečia į smaugaus, vasariško dokumentinio filmo „Ratai, taurės ir La Manča“ premjerą, kurios metu kiemelyje specialiai šiam renginiui įsikurs vyno žinovai „Vino Uno“, kurie prekiaus išskirtiniais vynais bei putojančio vyno kokteiliais ir gurmaniškais užkandžiais: sūriu, žvėriena, alyvuogėmis ir tarallini. Renginys dedikuotas visiems kelionių, smagių pokalbių bei vyno mylėtojams. 

KVIEČIAME Į RENGINĮ ATSINEŠTI SAVO TAURĘ!

Trys vyrai, vintažinis Mini Cooper‘is, 2000 kilometrų kelyje ir daugybė vyno – taip trumpai galima būtų apibūdinti nuotaikingo dokumentinio filmo „Ratai, taurės ir La Manča“ siužetą.

Thierry Barré, José Garcia ir Joël Dupuch leidžiasi kelionę automobiliu iš Prancūzijos į Ispaniją. Keliaudami į La Mančo regioną ir ketindami mėgautis garsiausio Servanteso kūrinio pėdsakais, ant automobilio stogo vyručiai užbogrina 15 kg sveriančią Don Kichoto skulptūrą – tai neatsiejamas šios kelionės atributas! Išriedėję senutėlaičiu automobiliu, trys inteligentai kelionėje lanko vietinius vyndarius, žvangina vyno sklidinomis taurėmis ir dalinasi savo aistra gyvenimui, menui ir meilei. „Feel good“ filmų atstovu vadinamas „Ratai, taurės ir La Manča“ garantuoja 71 minutę įdomių pokalbių, aistros, atsipūtusios nuotaikos ir, žinoma, labai daug vyno – tereikia drauge leistis į kelionę.

DĖMESIO! LIEPOS 25–29 D. KINO TEATRO KASA NEVEIKS, TAD BILIETUS BUS GALIMA ĮSIGYTI TIK INTERNETU.

Esant nepalankiam orui, renginys bus perkeltas į kitą datą arba atšauktas. Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Režisierius: Favio Vinson
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2019
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 71 min
Cenzas: N-13
Vaidina: José Garcia, Thierry Barré, Joël Dupuch
Skip to content