Vaizdo įrašas

Drama, Romantinis

LAUKO KINAS: Šokoladas

Originalo kalba: anglų, prancūzų

Chocolat

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Liepos 7-ąją minima Pasaulinė šokolado diena, kurios proga kviečiame į specialų romantiško, šviesaus ir nostalgiško filmo „Šokoladas“ seansą. Visus seanso žiūrovus vaišinsime saldainiais, o greta įsikūrusiame bare „Teatro kiemas“ bus galima įsigyti karšto šokolado gėrimą.

Prancūzija, šeštojo dešimtmečio pabaiga. Į mažą provincijos miestelį su dukrele Anuk atvykusi žavi ir paslaptinga jauna moteris Viana (akt. Juliette Binoche) atidaro šokolado krautuvėlę. Tai tikras iššūkis konservatyviems gyventojams miestelio, kuriame smaližiavimas šokoladu laikomas baisia nuodėme, o jo meras iš kailio neriasi, kad parduotuvėlė butų uždaryta. Tačiau Vianai pavyksta laimėti gyventojų palankumą. Vis daugiau pirkėjų užsuka į krautuvėlę ir Viana netgi susiranda draugų, o miestelyje apsistojęs upe keliaujantis prekeivis Ru (akt. Johnny Depp) tampa jos mylimuoju.

„Šokoladas“ – tai 5 „Oskarams“ bei 4 Auksiniams gaubliams nominuota romantinė istorija, pasakojanti apie nepaprastas šokolado galias ištirpdyti net ir kiečiausią širdį.

Režisierius: Lasse Hallström
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2000
Šalis: Jungtinė Karalystė, JAV
Trukmė: 121 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Juliette Binoche, Johnny Depp, Judi Dench
Skip to content