Vaizdo įrašas

Komedija, Drama

PRANCŪZIŠKAS LAUKO KINAS SU L’OCCITANE: Viena vasara

Originalo kalba: prancūzų

Le temps d'un été

07-26 21:30 Lauko kinas

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Kviečiame į Provanso gamta dvelkiantį lauko kino seansą. Dalyvių lauks smagūs žaidimai ir dovanos, kurias ruošia mūsų draugai „L’Occitane en Provence“. Čia pat įsikūręs „Teatro kiemas“ pasirūpins, kad meniu neapsieitų be prancūziško vyno. O vakaro akcentu taps komiška drama „Viena vasara“. 

Renginio programa:
21:30 val. – „L’Occitane en Provence“ dovanos ir žaidimai;
22:00 val. – filmo peržiūra.

Daugiau nei 25 metus Markas Kotė, kapelionas ir parapijos kunigas, gyveno su vargšais ir benamiais. Šiandien Markas yra išsekęs žmogus. Pavargęs nuo savo bažnyčios, kuri tarnauja kaip prieglobstis, spaudžiamas sąskaitų, kurių jis nebegali apmokėti. Markas privalo susidurti su faktu: jis turės uždaryti savo bažnyčią. Netikėtas likimo posūkis – Markas paveldi turtą Kvebeko kaime ir nusprendžia ten nusivežti grupę benamių, kuriems, kaip ir jam, reikia atostogų.

„Viena vasara“ – tai istorija, apipinta juoko, neįprastų nuotykių ir gyvenimiškų situacijų… Tai šiltas, kupinas geros energijos filmas, kuris įkvepia siekti savo tikslų ir primena kiekvienam, kad kartais reikia pailsėti.

Režisierius: Louise Archambault
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Kanada
Trukmė: 126 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Patrice Robitaille, Sylvio Archambault, Victoria Barkoff
Skip to content