Vaizdo įrašas

Komedija

LAUKO KINAS: Toks gyvenimas!

Originalo kalba: prancūzų

C‘est la vie!

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

615-ojo Kauno miesto gimtadienio proga Kino namai „Romuva“ dovanoja du nemokamus lauko kino seansus gegužės 26–27 dienomis. Šiais metais žiūrovų pamilti seansai po atviru dangumi sugrįžta į NKDT Mažųjų scenų kiemelį ir žiūrovų čia lauks visą vasarą. 

Filmo „Toks gyvenimas!“ seansas nemokamas – įėjimas laisvas.

Maksas dirba pobūvių organizatoriumi jau daugiau nei trisdešimt metų. Ir jis tikrai pats geriausias. Suorganizavo šimtus švenčių, tačiau jau kyla noras nuo viso to pailsėti. Visgi, reikia išpildyti dar vieną užsakymą – surengti prabangias Pjero ir Elenos vestuves XVII amžiaus dvare. Kaip visada, Maksas suplanavo kruopščiai: pasamdė padavėjų komandą, virėjus, indų plovėjus, davė nurodymus fotografui, užsakė muzikantus, gėlių dekoracijas – visus reikalingus tobulos šventės ingredientus… Bet, kaip tyčia, viena paskui kitą pasipila klaidos, kurios gali sugadinti pačias gražiausias šventės akimirkas, ir nepriekaištingą planą paversti chaosu, katastrofa. Atėję žiūrėti šios komedijos, ne tik sužinosite visas vestuvių pokylio organizavimo paslaptis – ką reikia ir ko nereikia daryti, kad šventė jus džiugintų, o nevirstų nevaldoma, kad ir linksmų situacijų virtine. Pasiruošimo vestuvėms užkulisiai – kaip pats gyvenimas, pilnas pakilimų ir kritimų, juoko ir ašarų, humoro ir nuoskaudų. Kaip amerikietiški kalneliai, kuriais skriedami patiriame tikrą magiją ir begalę emocijų.

Režisierius: Olivier Nakache, Eric Toledano
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2017
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 115 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Jean-Pierre Bacri, Gilles Lellouche, Suzanne Clément, Jean-Paul Rouve, Judith Chemla, Kévin Azaïs
Skip to content