Vaizdo įrašas

Komedija, Veiksmo, Fantastika

LAUKO KINAS: Viskas iškart ir visur

Originalo kalba: anglų, kinų

Everything Everywhere All at Once

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Įsivaizduokite, jog egzistuoja alternatyvūs realybės scenarijai, kuriuose jūs – visai kitas žmogus. Kinė emigrantė Evelin (akt. Michelle Yeoh) patiria tai savo kailiu – vieną dieną jos galvoje persipina kitose visatose gyvenančių jos versijų prisiminimai, emocijos ir gebėjimai. Moteris suvokia galinti patirti tūkstančius kitų savo gyvenimų versijų, tačiau mėgautis naujais atradimais nėra kada, nes multivisatų sistemai iškyla grėsmė, kurią įveikti gali tik Evelin. Tačiau kaip moteris, negebanti susitvarkyti savo verslo apskaitos, gali identifikuoti ir įveikti nežinomą blogio jėgą?

„Viskas iškart ir visur“ – fantastinė veiksmo ir nuotykių komedija, režisuota Daniel Kwan ir Daniel Scheinert. „South by Southwest“ festivalyje pristatytas studijos „A24“ filmas ironiškai pažvelgia į ypač išpopuliarėjusių multivisatos idėją ir pateikia originalią jos interpretaciją.

Filmas apdovanotas net 7 „Oskaro“ statulėlėmis už geriausią metų filmą, režisūrą, pagrindinę aktorę, antro plano aktorių ir aktorę, originalų scenrijų ir montažą.

Režisierius: Daniel Kwan, Daniel Scheinert
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2022
Šalis: JAV
Trukmė: 139 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Stephanie Hsu, Ke Huy Quan
Skip to content