Vaizdo įrašas

Trileris

LAUKO KINAS: Vizijos

Originalo kalba: prancūzų

Visions

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Patyrusi oro linijų pilotė Estelė gyvena tobulą gyvenimą: turi mylimą darbą ir dar labiau mylimą vyrą Gijomą, kuris ją taip pat be proto myli ir saugo. Tiesa, moters praeityje būta ir šiokių tokių pašėliojimų: jaunystėje Estelė turėjo aistringą romaną su fotografe Ana, kuri vėliau natūraliai išnyko iš jos gyvenimo.

Tačiau vieną dieną oro uoste Estelę tartum žaibas trenkia: ji netikėtai išvysta Aną. Nors nuo jų nuotykio praėjo 20 metų, abi jaučiasi, tarsi viskas būtų įvykę vakar. Ilgai netrunka ir moterys atnaujina savo romantinį ryšį. O po dešimties dienų Ana dingsta tartum į vandenį.

Susirūpinusią Estelę pamažu ima kamuoti negera nuojauta, o prie jos netrukus prisideda ir keistos vizijos, rodančios galėtinai žiaurų Aną ištikusį likimą. Iš pradžių su šiomis vizijomis Estelė bando kovoti logikos pagalba. Tačiau bloga nuojauta tik stiprėja ir moteris ima aiškintis, kas gi nutiko iš tiesų. Visu šiuo laikotarpiu šalia Estelės yra mylintis ir besirūpinantis vyras. Bet ar gali būti taip, kad Gijomo rūpestis slepia paranoją, o meilė – savininkiškumą?

Režisierius: Yann Gozlan
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Prancūzija, Belgija
Trukmė: 120 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Diane Kruger, Mathieu Kassovitz, Marta Nieto
Skip to content