Vaizdo įrašas

Komedija, Veiksmo, Fantastika

Persikelia į vidu! LAUKO KINO UŽDARYMAS: „Skotas Pilgrimas prieš pasaulį“ + Dominykas Vaitiekūnas su grupe

Originalo kalba: anglų

Scott Pilgrim Vs. The World

DĖMESIO! Dėl nepalankaus oro renginys persikelia į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

„Romuvos“ lauko kino uždarymas kviečia vasarą palydėti su trenksmu. Renginyje jūsų lauks vienintelis šio sezono Dominyko Vaitiekūno su grupe pasirodymas Kaune bei išradinga Edgaro Wrighto komedija „Skotas Pilgrimas prieš pasaulį“, kurioje netrūksta nei muzikos, nei veiksmo, nei stilingų vaizdo efektų. 

Renginio programa:
21:00 val. – Dominyko Vaitiekūno muzikinis pasirodymas;
22:00 val. – filmo peržiūra.

Apie atlikėją. Dominykas Vaitiekūnas – scenos menų atlikėjas, teatro ir kino aktorius, kuriantis ir atliekantis autorines dainas. Savo muzikinę karjerą atlikėjas pradėjo dar mokydamasis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje 2008 m. kartu su grupe „Liūdni Slibinai“, o grupei 2017 m. sustabdžius veiklą Dominykas autorinės kūrybos neapleido.  2019 m.  išleido pop-electro muzikinį albumą „Geras Žmogus“ (Vitalijaus Špokaičio sceniniu pseudonimu), o 2022 m. savo vardu išleido albumą ir muzikinę programą, pavadinimu „100 AŠ“. Palydėti vasarą, papasakoti istorijų iš muzikinės karjeros užkulinių ir atlikti savo muzikinės kūrybos į sceną užlips kartu su savo suburta muzikine grupe: Kazimieru Krulikovskiu, Nikita Kiriuchinu ir Kęstučiu Vaitkevičium.

Apie filmą. Skotui Pilgrimui – 22-eji. Ir jo gyvenimas tobulas. Vaikinas groja boso gitara roko grupėje, draugauja su miela mergina – ko daugiau norėti? Tačiau, kaip dažnai būna ir tikrame gyvenime, viena menka detalė viską apverčia aukštyn kojomis. Šiuo atveju ta detale tampa merginos žvilgsnis.

Vos pažvelgęs Ramonai Flauers į akis, Skotas supranta, kad ji yra būtent toji, su kuria jis nori praleisti visą savo gyvenimą. Tačiau norint praleisti likusį gyvenimą, jam pirmiausia teks susitvarkyti su praėjusiuoju. Tiksliau – su buvusiais Ramonos partneriais. Jų yra septyni ir jie visi – tikras blogio įsikūnijimas.

Ar sugebės iki šiol gyvenimo lepintas ir sunkumų nepatyręs vaikinas nugalėti Ramonos buvusiuosius ir laimėti jos širdį?

Images courtesy of Park Circus / Universal

Režisierius: Edgaras Wrightas
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2010
Šalis: JAV
Trukmė: 112 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Michaelas Sera, Mary Elizabeth Winstead, Jasonas Schwartzmanas, Kieranas Culkinas
Skip to content