Vaizdo įrašas

Komedija, Romantinis, Fantastika

LAUKO KINO UŽDARYMAS: Vidurnaktis Paryžiuje

Originalo kalba: anglų

Midnight in Paris

Esant nepalankiam orui, renginiai perkeliami į kino teatro Didžiąją salę. Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Kartu su kalendorine vasaros sezono pabaiga uždarome lauko kiną ir kviečiame į išskirtinį renginį. Žiūrovus pasitiks gyvai skambanti akordeono muzika, kurią atliks „(Un)seen Trio“. Kiemelyje įsikurs renginio partneriai „Vino uno“, prekiausiantys išskirtiniais gėrimais bei gurmaniškais užkandžiais, veiks Dovilės El Acroumy paveikslų paroda. O pagrindiniu vakaro akcentu taps kino magijos pripildyta Woody Allen režisuota romantiška komedija „Vidurnaktis Paryžiuje“ su žiupsneliu skoningos fantastikos.

Apie filmą. Atostogų Paryžiuje metu rašytojas patenka į stebuklingąjį naktinio Paryžiaus pasaulį. Jis persikelia laiku ir sutinka visus garbinamus herojus: E. Hemingvėjų, S. Dali, S. Fitdžeraldą, P. Pikaso… visą XX a. pradžios genijų kompaniją. Neprilygstama lyrinė komedija pasakoja apie žmonių svajones ir troškimus, skirtumus ir panašumus, praeitį ir dabartį.

Renginio programa:
21:30 val. – renginio pradžia su gyva muzika ir galimybe įsigyti užkandžius;
22:00 val. – filmo pradžia.

Režisierius: Woody Allen
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2010
Šalis: JAV
Trukmė: 94 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Owen Wilson, Rachel McAdams, Kathy Bates
Skip to content