Vaizdo įrašas

Komedija

LAUKO KINAS: Melagis

Originalo kalba: prancūzų

Menteur

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Kiek save prisimena, Džeromas visą gyvenimą melavo. Meluoja ir dabar – ir visai ne iš blogos valios: jam tiesiog taip gaunasi. Meluoja jis tiek apie didelius, tiek apie mažus, kasdienius dalykus. Meluoja vos atsikėlęs ir prieš užmigdamas. Vos praveria burną – ir žiūrėk, iš jos jau išskrenda koks nors melas. Pačiam Džeromui viskas klojasi visai neblogai. Tol, kol vieną dieną lemtis jam iškrečia piktą pokštą: vieną visiškai eilinę dieną visi jo melai staiga tampa realybe.

Va tuomet vaikinui ateina tikrai sunkios dienos. Negana to, kad materializuojasi kiekvienas naujas Džeromo ištariamas melas, visi ankstesni apsimelavimai irgi tampa tiesa. Džeromas yra priverstas laviruoti tarp daugybės savo prikurtų fantazijų, kad kažkaip sugebėtų išlaikyti galvą virš vandens. Pamažu ima aiškėti, kad net ir nekaltas melas turi visiškai realias ir neretai – ganėtinai nemalonias pasekmes.

Režisierius: Olivier Baroux
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2022
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 93 min
Vaidina: Tarek Boudali, Artus, Pauline Clément, Catherine Hosmalin, Karim Belkhadra, Louise Coldefy, Bertrand Usclat, Philippe Vieux, Guy Lecluyse
Skip to content