Vaizdo įrašas

Drama, Romantinis

Molto Italiano: Geriausi mūsų metai

Originalo kalba: italų

Gli anni piu belli

Gegužės 18 d. laukiame Jūsų Italijai, vintažui ir kinui skirtame renginyje – Molto Italiano.

Itališkojo la dolce vita įkvėptame renginyje kviesime leistis į patyriminę patirtį: apžiūrėti bei  į namus pasikviesti „The Golden Flea“ ir „Object Dō“ Italijoje rastus autentiškus ir laikui nepavaldžius vintažinius baldus bei aksesuarus. Į(si)kvėpti floristikos dizainerės „Aliūtė Funky Flower“ sukurtos itališko pietų stalo instaliacijos. Ragauti burnoje tirpstančių itališkų ledų (gelato) ir užkandžių iš „Angolo Italiano“. Klausytis interjero dizainerės paskaitos apie vintažinių baldų ir aksesuarų svarbą ir vertę, kuriant savo namus. Ir, galiausiai, žiūrėti nuostabų filmą „Geriausi mūsų metai“ (it. „Gli Anni Piu Belli“).

Apie filmą. 1980 metai, Italija. Trys idealistai jaunuoliai, Paolo, Džiulijus ir Rikardas lyg broliai, o kartu su jais Paolo mergina, Džema, kuri greitai tampa jų gyvenimo dalimi. Tačiau neišskiriami draugai pasirenka skirtingus gyvenimo kelius. Paolo baigęs literatūrą, nusprendžia eiti iššūkių pilnu pedagogo keliu. Džiulijus iškeičia savo jaunystę į turtus, pripažinimą ir tampa sėkmingu teisininku. Rikardo svajonė tapti žurnalistu ir aktoriumi neišsipildo, tad visais būdais stengiasi išlaikyti šeimą. Džema dar jaunystėje priversta palikti Romą, bet po kelių metų sugrįžta ir stengiasi atgaivinti prarastus ryšius.

Bėgant metams, netikėti likimo vingiai senuosius draugus išskiria, tai vėl sujungia, kol keturi italai kovoja su gyvenimo sunkumais, praradimu, viltimi bei meile.

Renginio eiga:
18:00 val. – kviečiame rinktis kino teatro hole. Laikas nuotraukoms, produktų apžiūrai, pokalbiams;
18:30 val. – „The Golden Flea“ ir „Objectdo“ laisvos formos pristatymas hole;
19:00 val. – paskaita Didžiojoje salėje;
20:00 val. – filmo „Geriausi mūsų metai“ peržiūra.

Režisierius: Gabriele Muccino
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2022
Šalis: Italija
Trukmė: 134 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Pierfrancesco Favino, Micaela Ramazzotti, Kim Rossi Stuart, Claudio Santamaria
Skip to content