Vaizdo įrašas

Komedija, Drama, Fantastika

Neįtikėtina, bet tiesa

Originalo kalba: prancūzų, japonų

Incroyable mais vrai

Sutuoktiniai Alenas ir Mari įsikelia į naują užmiesčio namą. Iš pirmo žvilgsnio tai – niekuo neišsiskiriantis modernaus dizaino pastatas su erdviu kiemu. Tačiau namo rūsyje yra paslaptinga anomalija: durys, pro kurias praėjus, galima atjaunėti. Alenas dar kaip reikiant nespėja apsiprasti su šia fantastiška mintimi, o jo žmona jau naudojasi jauninančiomis durimis du kartus per parą. Netrukus į svečius atvažiavęs Aleno viršininkas ir bičiulis Žeraras papasakoja dar neįtikinamesnę istoriją. Jau pasiekęs tą amžių, kai vyriškumas funkcionuoja ne taip, kaip norėtųsi, Žeraras ėmė ieškoti alternatyvų ir surado įmonę Japonijoje, siūlančią mobiliuoju telefonu valdomą „vyrišką įrangą“, kuri tikrai niekuomet nenuvils. Geriausias to įrodymas – jauna ir žavi nauja Žeraro draugė Žana, kuri, kaip rodosi Alenui, tiesiog dievina jo bičiulį.

Nors iš pirmo žvilgsnio abiejų draugų patiriami stebuklai yra vienareikšmiškai nuostabūs, tačiau laikui bėgant ima aiškėti, kad gal ir ne viskas vyksta būtent taip, kaip jiems norėtųsi. Šmaikšti ir ironiška alegorinė komedija apie nenumaldomai bėgantį laiką ir neišvengiamą norą jį sustabdyti arba atsukti atgal.

Į Kauno kino centrą „Romuva“ sugrįžta tradicinis „Šventinis komedijų klubas“. Pakilią nuotaiką kurti padės žiūrovų pamėgtos klasikinės bei naujausios komedijos. Lemputėmis pasipuošusiame kino teatre lankytojus džiugins tokie filmai kaip „Liūdesio trikampis“, „Tobuli melagiai“, „Didysis Lebovskis“, „Ponia Haris vyksta į Paryžių“, „Įsimylėjusi Figaro“, „Meilės reikalai“, „Gerasis bosas“ „Neįtikėtina, bet tiesa“, „Nuostabi epocha“ ir seansas šeimoms „Meškio Tedžio Kalėdos“. 

Visus šventinius seansus galite peržiūrėti čia.

 

Režisierius: Quentin Dupieux
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2022
Šalis: Prancūzija, Belgija
Trukmė: 74 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Alain Chabat, Lea Drucker, Benoit Magimel, Anais Demoustier
Skip to content