Vaizdo įrašas

Komedija

Normalios bobos eina OUT: Mafia Mamma

Originalo kalba: anglų

Mafia Mamma

Nuo likimo nepabėgsi, jeigu tau lemta vieną dieną tapti mafijos bose – vadinasi taip ir bus! Namų šeimininkei Kristinai (akt. Toni Collette) būtinai reikia poilsio nuo savo gyvenimo. Kai viskas slysta iš rankų, pats likimas atsiunčia Kristinai ženklą – senelį, kurio ji niekada nebuvo mačiusi. Tiesa, senelis mirė, o ji netikėtai tampa turtinga Italijos mafijos boso imperijos paveldėtoja.

Įkalbėta savo geriausios draugės Džeinės (akt. Sophia Nomvete), Kristina susikrauna lagaminus ir atsiduria kitoje žemyno pusėje. Niekur kitur, tik aistringoje Italijoje, gali nutikti taip, kad tik išlipus iš lėktuvo gali užmėgsti daug žadančią romantišką pažintį su žaviu italu. O jei dar paslaptingų juodų automobilių kortežas nugabena į „iki dantų“ saugomą šeimos rezidenciją – dienelė bus tikrai įspūdinga!

Senelio dešinioji ranka – ponia Bjanka (akt. Monica Bellucci) supažindina su paskutiniu senelio noru: kad ji – Kristina, vienintelis giminės kraujas, seneliui mirus, vadovautų visai Balbano šeimai. Ji privalo tapti naująja Balbano šeimos mafijos klano bose, pačiame mafijinių šeimų karo viduryje. Kruvinai pavojingas gangsterinis gyvenimas įtraukia mafijos boso anūkėlę į nerealių įvykių sūkurį.

Režisierius: Catherine Hardwicke
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Jungtinė Karalystė, Italija, JAV
Trukmė: 101 min
Cenzas: N-18
Vaidina: Monica Bellucci, Toni Collette, Sophia Nomvete
Skip to content