Vaizdo įrašas

Drama, Romantinis, Istorinis

Vietų nebėra! PIKNIKAS KINE: Gurmaniška aistra

Originalo kalba: prancūzų

La Passion de Dodin Bouffant

Vietų nebėra!

Registracija, daugiau informacijos apie renginį, bei bilietų įsigijimą – asmenine žinute „Vieno Prancūzo Sandėliuko“ Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/VienoPrancuzoSandeliukas.

Bilieto kaina dviems asmenims: 62 Eur.
Į kainą įskaičiuota: 2 Bilietai į kiną, 2 taurės baltojo vyno iš Prancūzijos, autentiško prancūziško sūrio ir prancūziškų kepinių lauknešėlis dviems.

Lapkričio 24 d. ir 27 d., 18 val., Kauno kino centras „Romuva“, prancūziška kepyklėlė „La Petite Patisserie“ ir „Vieno Prancūzo Sandėliukas“ kviečia į pasimatymą režisieriaus Anh Hung Tran filmo „Gurmaniška aistra“ premjeroje. Filmas pasakoja 19 a. pab. neprilygstamo virtuvės šefo Dodeno Bufano (akt. Benoît Magimelis) ir jo mokinės Eugenijos (aktorė Juliette Binoche) istoriją. Ieškant naujų receptų, bandant dar neragautus skonius ir ruošiant žadą atimančius patiekalus, kurie žavi išrankiausius pasaulio šefus, auga ne tik abipusė Eugenijos ir Dodeno pagarba, bet ir simpatija vienas kitam, ilgainiui pavirstanti į aistringus romantiškus santykius.

Tampa gražia tradicija, kad mūsų piknikuose maloniname ne vien gomurius ir akis, bet semiamės žinių ir įkvėpimų. Šįkart ypatingoji pikniko viešnia – Žemosios Panemunės dvaro valdytoja Rasa Jakelienė, kurios šeima, budinanti dvarą po ilgų metų miego, renka ir iš mažų dalelių dėlioja jo gyvenimo istoriją. Dvaras – mikro pasaulis, bet jei į jį pažiūrėsime iš arčiau, padidinę vaizdą – pamatysim, kad čia verda dar šimtai atskirų mikro pasaulėlių su savo atskirais gyvenimais ir aistromis. Dvaro virtuvė vienas iš jų. Rasa mielai pasidalins savo atradimais apie Žemosios Panemunės dvaro virtuvėje vykusias įdomybes.

Siekdami tvarumo, o tuo pačiu ir jaukumo, vyno degustacijai kviečiame iš namų atsinešti savo mėgstamą taurę. Kadangi renginyje bus ragaujamas vynas, kviečiame dalyvauti vyresnius nei 20 metų asmenis.

P. S. Būtina išankstinė rezervacija iki lapkričio 22 d., 12 val., arba kol baigsis bilietai.
P.P.S. Renginio metu gali būti filmuojama ir fotografuojama. 

Režisierius: Anh Hung Tran
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 145 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Juliette Binoche, Benoît Magimel, Emmanuel Salinger
Skip to content