Vaizdo įrašas

Komedija

Išparduota! Piknikas kine: Toks gyvenimas!

Originalo kalba: prancūzų

C‘est la vie!

Specialaus renginio bilietais prekiauja ir dalyvių registraciją vykdo „Vieno prancūzų sandėliukas“. Norėdami užsiregistruoti, susisiekite asmenine žinute partnerių „Facebook“ paslyroje: https://www.facebook.com/VienoPrancuzoSandeliukas.

Frankofonijos mėnesio proga kartu su „Vieno prancūzo sandėliuku“ ir „La Petite Patisserie“ kviečiame piknikui kine. Siūlome pasikalbėti apie gyvenimo džiaugsmelius ir prancūziškas stalo tradicijas (mūsų piknike svečiuosis Rimvydas Laužikas – ko gero skaniausiomis istorijomis galintis pasidalinti profesorius Lietuvoje), paragauti autentiškų sūrių iš Prancūzijos ir kvapnių, šviežutėlių kepinių. Be to, jūsų lauks kino gurmanų ir kritikų išgirtų filmų „Neliečiamieji“ ir „Samba“ kūrėjų Olivier Nakache ir Eric Toledano komedija „Toks gyvenimas!“.

Jei į pikniką kine einate dviese, bilieto kaina: 30 Eur
Jei į pikniką einate viena/s, bilieto kaina: 26 Eur

Į kainą įskaičiuota: bilietai į kiną, prancūziško autentiško sūrio ir prancūziškų kepinių lauknešėlis.

Maksas dirba pobūvių organizatoriumi jau daugiau nei trisdešimt metų. Ir jis tikrai pats geriausias. Suorganizavo šimtus švenčių, tačiau jau kyla noras nuo viso to pailsėti. Visgi, reikia išpildyti dar vieną užsakymą – surengti prabangias Pjero ir Elenos vestuves XVII amžiaus dvare. Kaip visada, Maksas suplanavo kruopščiai: pasamdė padavėjų komandą, virėjus, indų plovėjus, davė nurodymus fotografui, užsakė muzikantus, gėlių dekoracijas – visus reikalingus tobulos šventės ingredientus… Bet, kaip tyčia, viena paskui kitą pasipila klaidos, kurios gali sugadinti pačias gražiausias šventės akimirkas, ir nepriekaištingą planą paversti chaosu, katastrofa. Atėję žiūrėti šios komedijos, ne tik sužinosite visas vestuvių pokylio organizavimo paslaptis – ką reikia ir ko nereikia daryti, kad šventė jus džiugintų, o nevirstų nevaldoma, kad ir linksmų situacijų virtine. Pasiruošimo vestuvėms užkulisiai – kaip pats gyvenimas, pilnas pakilimų ir kritimų, juoko ir ašarų, humoro ir nuoskaudų. Kaip amerikietiški kalneliai, kuriais skriedami patiriame tikrą magiją ir begalę emocijų.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/3732974176938319/.

Režisierius: Olivier Nakache, Eric Toledano
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2017
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 115 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Jean-Pierre Bacri, Gilles Lellouche, Suzanne Clément, Jean-Paul Rouve, Judith Chemla, Kévin Azaïs
Skip to content