Vaizdo įrašas

Drama, Muzikinis

PIKNIKAS KINE: Velnio nuotaka

Originalo kalba: lietuvių

Velnio nuotaka

Registracija, daugiau informacijos apie renginį, bei bilietų įsigijimą – asmenine žinute Vieno Prancūzo Sandėliuko Facebook paskyroje.

Kaina dviems asmenims 75 Eur
Į kainą įskaičiuota:
2 bilietai į kiną, 2 taurės autentiško fermentuoto gėrimo iš medaus, puikių sūrių, atkeliavusių iš trijų skirtingų mažųjų Lietuvos sūrininkų, ir lietuviškų kepinių, įskaitant desertą, lauknešėlis dviems.

Vasario 16 d., 17.30 val., „Vieno Prancūzo Sandėliukas“, kepyklėlė „La Petite Patisserie“ ir Kauno kino centras „Romuva“, kviečia į visiškai lietuvišką pasimatymą – Šeštąjį pikniką kine.

Ragausime Lietuvos sūrininkų pagamintus sūrius, susišlavusius apdovanojimus Lietuvos ir tarptautiniuose sūrio festivaliuose, mėgausimės lietuviškais kepiniais ir būtiniausiai desertu! Gurkšnosime fermentuotą medaus gėrimą, pagamintą bitininko rankomis. Žiūrėsime absoliučiai legendinį, jokiam laikmečiui nepavaldų lietuvišką filmą su, ko gero gražiausiu, garso takeliu – „Velnio nuotaka“! Ir, mūsų Piknikai nebūna be šlakelio gyvos muzikos…

Ypatingieji pikniko svečiai:
Vyndarys Dainius Noreika – entuziastas, vyno menininkas, bitininkas ir absoliučiai įdomus pašnekovas, puoselėjantis tauriųjų gėrimų kultūrą. Dainiaus kolekcijoje – vynuogių, vaisių ir uogų vynas bei midus.
Žemosios Panemunės dvaro valdytoja Rasa Jakelienė, kurios šeima, budinanti dvarą po ilgų metų miego, renka ir iš mažų dalelių dėlioja jo bei kitų Lietuvos dvarų gyvenimo istoriją. Šįkart Rasos paprašėme pasidalinti atradimais apie gėrimų tradicijas Lietuvos dvaruose.
Guoda Šmitaitė dovanos mums širdį virpinančią muzikinę dovaną.

Apie filmą. Garsusis miuziklas Kazio Borutos romano „Baltaragio malūnas“ motyvais. Rojuje, Aukščiausiajam prisnūdus, angelai ima puotauti, šokti, kelia orgiją. Atsipeikėjęs Viešpats žaibais išsvaido nepaklusniuosius. Vienas jų – Pinčiukas, — degraduotas į velniukus, pliumpteli tiesiai į senyvo malūnininko Baltaragio kūdrą. Žmogus ir Nelabasis sudaro sandėrį: malūno sparnai suksis net be vėjo, į namus ateis geista Marcelė, bet tai, ko dabar Baltaragis dar neturi, atiteks Pinčiukui. Baltaragiui nebuvo gaila, ko nežinojo turėsiąs, bet, gimus Jurgai, kipšas netrunka priminti sudarytą sandorį.

Siekdami tvarumo, o tuo pačiu ir jaukumo, kaip ir visad, gėrimo degustacijai kviečiame iš namų atsinešti savo mėgstamą taurę.

Kadangi renginyje bus ragaujamas alkoholis, kviečiame dalyvauti vyresnius nei 20 metų asmenis.

Būtina išankstinė rezervacija iki vasario 10 d., 12 val., arba kol baigsis bilietai. 
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.

Režisierius: Arūnas Žebriūnas
Metai: 1974
Šalis: Lietuva
Trukmė: 78 min
Cenzas: N-7
Vaidina: Vaiva Mainelytė, Gediminas Girdvainis, Regimantas Adomaitis, Regina Varnaitė
Skip to content