Vaizdo įrašas

Drama

Išparduota! PIKNIKAS LAUKO KINE: Cukrus ir žvaigždės

Originalo kalba: prancūzų

À la belle étoile

Bilieto kaina dviems asmenims: 42 Eur
Į kainą įskaičiuota: 2 bilietai į kiną, 4 rūšių autentiško prancūziško sūrio ir prancūziškų kepinių lauknešėlis dviems.

Registracija, daugiau informacijos apie renginį, bei bilietų įsigijimą – asmenine žinute „Vieno Prancūzo Sandėliuko“ Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/VienoPrancuzoSandeliukas.

P. S. Būtina išankstinė rezervacija iki liepos 12 d. vidudienio, 12 val.

Liepos 13 d., 21.40 val., Kauno kino centras „Romuva“, prancūziška kepyklėlė„ La Petite Patisserie“ ir „Vieno Prancūzo Sandėliukas“ kviečia į pasimatymą lauko kine su išankstine filmo „Cukrus ir žvaigždės“ premjera.

Filmas sukurtas pagal Paryžiaus konditerio Yazido Ichemraheno biografiją, kuris 2014 m., būdamas 22-ejų, tapo visų laikų jauniausiu prestižinio „Konditerijos ir šokolado gaminių Pasaulio čempionato“ nugalėtoju. Tai ne vien apie gourmet. Tai apie sudėtingą ir akmenuotą kelią link svajonės: iš gyvenimo skurde, nemeilėje, gatvės sąlygomis – į konditerijos čempiono titulą!

Ypatingasis pikniko svečias – šefas Evaldas Žaliukas – profesionalus virtuvės šefas, jaučiantis didelę simpatiją prancūziškai virtuvei, asociacijos Chefs Sans Frontieres Ambasadorius Lietuvai, Aregala International (šefai be sienų) vice prezidentas Lietuvai, bei „Volunteer Cooks Without Borders“ vadovas Baltijos šalyse. Su Evaldu kalbėsime apie garsių Prancūzijos šefų gyvenimus ir kelią į restorano virtuvę. Kalbėsime apie tai, kas yra deserto menas.

Siekdami tvarumo, o tuo pačiu ir jaukumo, į pikniką kviečiame atsinešti jaukų pledą, nedidukę medinę lentelę, daugkartinius įrankius delikatesams raikyti, bei kokią nors mėgstamą detalę, kurį Jūsų improvizuotą pikniko stalą padarys dar jaukesniu.

Apie filmą. Nuo pat vaikystės Jazidas norėjo tik gaminti skanius desertus ir aprūpinti savo globėjų šeimą. Naktimis, prieš užmigdamas, jis su ilgesiu žvelgia į savo mėgstamiausių konditerių nuotraukas ant sienos – jį į priekį veda svajonė tapti tokiu pat puikiu virėju kaip jo herojai. Gavęs stažuotę prestižiniame Paryžiaus restorane, jis turi staiga išmokti orientuotis elitiniame konditerijos pasaulyje, vadovaujamas šefų, kuriuos taip dievina. Kelionės metu Jazidui tenka kovoti su benamyste, šeimos problemomis ir nepritekliumi, tačiau jis yra tvirtai apsisprendęs siekti savo tikslo – varžytis už Paryžių tarptautiniame konditerijos čempionate. Pasitelkęs savo talentą ir tikrų draugų palaikymą, Jazidas gali būti tik per žingsnį nuo slapto ingrediento, padedančio pasiekti savo svajonę, – nepaisant visų galimybių.

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Režisierius: Sébastien Tulard
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 110 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Riadh Belaïche, Loubna Abidar, Marwan Amesker
Skip to content