Vaizdo įrašas

Komedija

PRANCŪZIŠKAS LAUKO KINAS SU L’OCCITANE: Vestuvių kalba

Originalo kalba: prancūzų

Le discours

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Liepos 14-ąją Prancūzijoje minima Bastilijos paėmimo diena. Šia proga kartu su renginio partneriais –  Provanso kvapais persmelktu ženklu „L‘Occitane“ – kviečiame į prancūzišką vakarą lauko kine. Pirmoje renginio dalyje jūsų lauks „L‘Occitane“ ir „C&D Style“ paruošti žaidimai ir prizai, o sutemus žiūrėsime nuotaikingą prancūzišką komediją „Vestuvių kalba“.

Sesuo pakviečia Adrieną pasakyti kalbą jos tuoktuvėse. Jauno vyro galvoje iškart pradeda suktis vestuviniai košmarai – polka su ragučiais, nesibaigiančios užstalės bei šnekos su tetom ir dėdėm, o baisiausia… užlipti ant scenos ir atsidurti visų dėmesio centre. Ir dar pasakyti kažką gražaus apie svainį – patį nuobodžiausią pasaulyje žmogų. O šalia viešojo kalbėjimo baimės Adrieną kamuoja dar ir nelaiminga meilė. Gal šventinio pasiruošimo įkarštyje atsiras ne tik drąsos susitvarkyti su įnoringais giminaičiais, bet ir susigrąžinti svajonių merginą?

Renginio eiga:
21:45 val. – „L‘Occitane“ ir „C&D Style“ paruošti žaidimai ir prizai, produktų pristatymas;
22:40 val. – filmo „Vestuvių kalba“ peržiūra.

 

Renginio draugai:

Režisierius: Laurent Tirard
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2020
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 87 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Benjamin Lavernhe, Sara Giraudeau, Kyan Khojandi
Skip to content