Vaizdo įrašas

Dokumentika

Projekcijos: Amerika

Originalo kalba: ispanų, anglų

América

Renginys nemokamas, reikalinga REGISTRACIJA:  https://forms.gle/2RRHxkuqqheLK5dm6

Močiutė Amerika turi tris anūkus, kuriais rūpinosi, kai jie buvo maži. Amerikos sūnui patekus už grotų, visi vėl apsigyvena drauge – kad galėtų globoti senelę. Nepaisant žmogiškų įtampų buityje, vaikinams pavyksta derinti jaunystės polėkį meilei bei linksmybėms ir gyvenimą su Amerika. Besišypsanti senutė kartais ožiuojasi, tačiau anūkai neleidžia jai prarasti vilties – rūpinasi ne tik Amerikos fizine sveikata, bet stengiasi suteikti daug žmogiškos šilumos. Cirko artistas Diego Amerikai demonstruoja savo akrobatinius triukus, o bendrą kalbą su demencijos sutrikimą turinčia senele randa vieno iš vaikinų mergina.

Skirtingi, bet vienas kitam labai reikalingi žmonės šiame filme pasakoja šviesią istoriją apie rūpestį ir apie tai, kaip griežti įstatymai kartais stoja prieš tuos, kuriems ginti buvo sukurti.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras drauge su medijų edukacijos ir tyrimų centru „Meno avilys“ jau trečius metus vykdo emocinei sveikatai skirtą kino peržiūrų ir susitikimų ciklą „Projekcijos“. Nemokamų renginių metu vyksta filmo psichologine tematika peržiūra ir aptarimas su psichikos sveikatos specialiste(-u). Drauge siekiame gerinti Kauno miesto gyventojų emocinę savijautą, atsispiriant nuo kino ugdyti savirefleksijos įgūdžius ir šviesti žmones apie psichikos sutrikimus bei emocinius sunkumus.

 

Režisierius: Erick Stoll, Chase Whiteside
Subtitrai: lietuvių, anglų / Lithuanian, English
Metai: 2017
Šalis: JAV
Trukmė: 75 min
Cenzas: N-16
Skip to content