Vaizdo įrašas

Retro Kalėdos: ARIEL RAMIREZ (ARGENTINA) ir TARPTAUTINIS TANGO KVINTETAS

Argentinos tango pasaulinės klasikos kūriniai

Astor Piazzolla, Argentinos tango pasaulinės klasikos kūriniai kartu su kvapą gniaužiančiais šokėjų pasirodymais.

Pilnas koncertų sales pritraukiantis tarptautiniu mastu pripažintas bandoneono virtuozas ARIEL RAMIREZ (Argentina), aranžuotojas, choreografas bei šokėjas, pasaulio tango čempionato teisėjų komisijos atstovas, tango orkestro vadovas grįžta į Lietuvos sceną su nauju projektu „Piazzolla & Tango“.

Programą Ariel Ramirez atliks su tarptautinės sudėties kvintetu. Tai – išskirtinė profesionalių, tarptautiniu mastu pripažintų, virtuoziškumu ir stilistine įvairove pasižyminčių, talentingų atlikėjų sudėtis.

Tango muziką charakterizuojančio instrumento, BANDONEONO ir kitų tango muzikos instrumentų derinys, kartu su atlikėjų virtuoziškumu sukuria unikalų, išskirtinį ir autentišką tango muzikos skambesį. Programoje Astor Piazzolla, Argentinos tango pasaulinės klasikos kūriniai kartu su kvapą gniaužiančiais šokėjų pasirodymais nukels į 40-ųjų Buenos Airių pasaulį, gražiausią autentiško tango aukso amžių.

Šokio programoje – Tango kultūros erdvės “EL TANGO CLUB Espacio Cultural” šokėjai, kurie pristatys specialiai šiai programai paruoštas Argentinos choreografų – DABEL ZANABRIA ir ARIEL RAMIREZ kompozicijas.

ARIEL RAMIREZ (Argentina) – bandoneonas
Carlosas Garcia Valverde (Meksika) – smuikas
Maciek Posluszny (Lenkija) – gitara
Darekas Samerdakas (Lenkija) – klavišiniai
Marcin Spera (Lenkija) – kontrabosas

Režisierius:
Trukmė: 90 min
Skip to content