Vaizdo įrašas

Retro Kalėdos: CHRISTMAS SWING SU THE DITTIES

Pasitikite Šv. Kalėdas su žinomiausiomis dainomis

Pasitikite Šv. Kalėdas su žinomiausiomis dainomis, be kurių neateina gražiausios metų šventės – „Jingle Bells“, „Let It Snow“ ar „Have Yourself a Merry Little Christmas“…

Balsingosios svingo karalienės „The Ditties“ kartu su geriausiu džiazo pianistu Dmitrij Golovanov pakvies visus pasinerti į svinguojantį Kalėdinį siautulį, kuris nepaliks abejingų ir akimirksniu nukels į nepakartojamai žavingą svingo erą. svingo ritmas privers kiekvieną pasijusti kaip šarmingiausiame ketvirtojo dešimtmečio filme, kuris įtrauks ir suvilios – tarytum žavingos nepažįstamosios iš praeito šimtmečio raštelis, žadantis artimesnę pažintį ateityje… Juk Kalėdos – stebuklų metas!

Christmas Swing su „The Ditties“ – tai džiazuojantis retro šou, su tikslia trijų balsų harmonija, su atitinkančiomis epochos dvasią kalėdinių dainų aranžuotėmis ir virtuozišku jų išpildymu, bus tikrai atgaiva ir geriausia kalėdinė dovana kiekvienam melomanui. Visas tas profesionalaus, ištobulinto darbo grožybes praturtins užkrečiantis trijų svingo karalienių pozityvus tonusas, įstabus garderobas, koketiškas juokas, lengva ironija, moteriškas žavesys, patraukiantis ir įtraukiantis nuo pirmų garsų.

Veronika Čičinskaitė-Golovanova – vokalas
Rūta Švipaitė – vokalas
Rūta Jakulytė-Valčiukienė – vokalas
Dmitrij Golovanov – klavišiniai
(svingas / retro džiazas)

Režisierius:
Trukmė: 90 min
Skip to content