Vaizdo įrašas

Drama, Romantinis

RETRO VALENTINO DIENA: Didysis Getsbis x Home Jazz Band

Originalo kalba: anglų

The Great Gatsby

Vasario 14-ąją – Valentino dieną – kviečiame paminėti siautulingame ir romantiškame retro vakarėlyje, kuriame netrūks nei gero kino, nei džiazo melodijų, nei šokių. Pirmiausia pasitiksime žiūrovus tematiškai išpuoštame „Romuvos“ hole, kuriame jų lauks pasitikimo gėrimas bei studijos „All That Swing“ šokėjai. Renginiui persikėlus į Didžiąją salę bus galima pasimėgauti grupės „Home Jazz Band“ gyvai atliekama muzika, o vakarėlio pabaigai paruošėme vienos romantiškiausių visų laikų istorijos „Didysis Getsbis“ ekranizaciją.

Renginio aprangos kodas: prašmatnus XX a. 20-ųjų vakarėlis.

Renginio planas:
18:00 val. – pasitinkame žiūrovus „Romuvos“ hole;
18:30 val. – grupės „Home Jazz Band“ pasirodymas;
19:15 val. – pertrauka
19:30 val. – filmo peržiūra.

„Didysis Getsbis” – tai vieno didžiausių XX-ojo amžiaus pasaulinės literatūros šedevrų F. S. Fitzgeraldo to paties pavadinimo romano ekranizacija, kurioje pagrindinį – Džėjaus Getsbio – vaidmenį atlieka talentingasis Leonardas DiCaprio, o Getsbio garbinamą Deizę Bjukenen įkūnija ne mažiau talentinga jaunosios kartos britų aktorė Carey Mulligan.

Džėjus Getsbis – paslaptingas turtuolis, gyvenantis siautulingą ir malonumų kupiną gyvenimą ir savo prabangioje viloje nuolat organizuojantis vakarėlius ryškiausioms to meto įžymybėms. Getsbio kaimynystėje apsigyvenęs iš provincijos į Niujorką savosios „amerikietiškos svajonės” ieškoti atvykęs ir rašytoju tapti svajojantis jaunasis Nikas Karavėjus taip pat netrunka įsitraukti į kerintį turtuolių pasaulį. Nesibaigiantys malonumai, didžiulės iliuzijos, skaudžios išdavystės ir tamsios paslaptys – visa tai stebintis Nikas mums pasakoja istoriją apie liepsnojančią meilę, neįkainojamas svajones ir artėjančią tragediją, tam tikra prasme atvaizduodamas ne tik praėjusio amžiaus pradžioje prabangoje skendusios Amerikos, tačiau tuo pačiu ir mūsų dienų realybę.

Kadangi renginyje bus alkoholis, dalyvauti gali vyresni nei 20 metų asmenys.

Renginio partneris: MULATE.

Režisierius: Baz Luhrmann
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2013
Šalis: JAV, Australija
Trukmė: 142 min
Cenzas: N-20
Vaidina: Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan, Joel Edgerton, Isla Fisher, Tobey Maguire
Skip to content