Vaizdo įrašas

Drama, Sci-fi

ROMUVA X BROOKLYN BROTHERS: Kopa. Antra dalis

Originalo kalba: anglų

Dune: Part II

Kas gali būti geriau nei po įdomaus filmo suvalgyti skanią picą?  „Romuvos“ draugai „Brooklyn Brothers“ (K. Donelaičio g. 69) kviečia visus seanso žiūrovus su kino teatro bilietu atkeliauti į visai greta įsikūrūsį restoraną ir picą įsigyti su 10% nuolaida, o  šiame seanse laimingam žiūrovui atiteks „Brooklyn Brothers“ dovanų kuponas.  

Į kino ekranus pagaliau atkeliauja ilgai laukta antroji Deniso Villeneuve‘o režisuota kino sagos „Kopa“ dalis, sukurta pagal vieną garsiausių visų laikų fantastikos knygų – to paties pavadinimo Frank‘o Herbert‘o romaną.

Praradęs tėvą priešiškoje ir pavojingoje dykumų planetoje Arakis, dar vadinama Kopa, su vietiniais dykumų žmonėmis – fremenais – apsigyvenęs Polas įgyja naujų draugų ir suranda gyvenimo meilę. Kartu su gražuole Čani jam lemta pakeisti planetos ateitį. Tačiau iš pradžių Polo dar laukia ilga ir žūtbūtinė kova su tais, kurie nužudė jo tėvą, grasina sunaikinti fremenus bei užgrobti tik Arakyje išgaunamos vertingiausios Visatoje medžiagos gavybos verslą. Polui teks pasirinkti tarp asmeninės laimės ir visos Visatos likimo.

Režisierius: Denis Villeneuve
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2024
Šalis: JAV, Kanada
Trukmė: 164 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Zendaya
Skip to content