Vaizdo įrašas

Drama, Veiksmo, Nuotykių

ROMUVA X BROOKLYN BROTHERS: Nedžentelmeniško karo ministerija

Originalo kalba: anglų

The Ministry of Ungentlemanly Warfare

Kas gali būti geriau nei po įdomaus filmo suvalgyti skanią picą?  „Romuvos“ draugai „Brooklyn Brothers“ (K. Donelaičio g. 69) kviečia visus seanso žiūrovus su kino teatro bilietu atkeliauti į visai greta įsikūrūsį restoraną ir picą įsigyti su 10% nuolaida, o  šiame seanse laimingam žiūrovui atiteks „Brooklyn Brothers“ dovanų kuponas.  

Matydama greitą ir bauginantį Hitlerio progresą, britų kariuomenė nusprendžia savo džentelmeniškumą išleisti trumpų atostogų ir suplanuoja beprotiškos drąsos ir įžūlumo reikalaujančią operaciją priešo užnugaryje. Jai vadovauti patikima Gustavui „Gasui“ Marč-Filipsui – puikiam kariui, bet aikštingam, ūmaus būdo ir galimai pora galvos varžtų jau pametusiam vyrukui. Išklausęs planą, Gasas tik linkteli, įkala viskio, surenka kompaktišką tokių pat kaip ir jis išprotėjusių kolegų komandą ir išsiruošia vykdyti užduoties.

Režisierius Guy Ritchie‘is („Šnipas iš U.N.C.L.E.“, „Vagišiai“, „RocknRolla“) sau būdingu stiliumi pasakoja tikrais įvykiais paremtą istoriją, kuri slepia ir dar vieną neįtikėtiną sutapimą: šioje operacijoje dalyvauja ir eilinis britų kareivis, vardu Ianas Flemmingas. Kas žino – jei ne šiame filme pavaizduoti įvykiai, galbūt pasaulis nežinotų ir tokio personažo kaip Džeimsas Bondas?

Režisierius: Guy Ritchie
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2024
Šalis: JAV
Trukmė: 120 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Henry Cavill, Eiza Gonzalez
Skip to content