Vaizdo įrašas

Drama

Scanorama: Trys žiemos

Originalo kalba: vokiečių / German

Drii winter / A Piece of Sky

DĖMESIO. Forum Cinemas įsigytas festivalio abonementas „Romuvoje“ negalioja. 

Berlyno kino festivalyje „Ypatingą paminėjimą“ pelniusiame filme režisierius Michaelis Kochas pakelia pasiaukojančios meilės istoriją į svaiginančias metafizines aukštumas. Ana – atokaus Alpių kaimelio numylėtinė, viena auginanti mažametę dukrą. Markas – ne iš vietinių; jis atvyko iš lygumų padėti ūkininkams atlikti sunkius sezoninius darbus. Ji yra tarsi greitas ir gaivinantis kalnų upelis, o jis toks pat tylus, nejudrus ir galingas, kaip jo švelniai mylimi buliai. Jų santykiams pritaria ne visi, bet Ana su Marku jaučiasi saugi, ir vestuvių netenka laukti ilgai. Tačiau jauną ir laimingą šeimos pavasarį pakeičia iššūkių pilnas ruduo. Marką pradeda kamuoti stiprūs galvos skausmai, ir jam vis sunkiau sekasi valdyti savo impulsus. „Trys žiemos“ – tai antikinių graikų tragedijų dvasios persmelktas pasakojimas apie amžinąjį žmogaus ir gamtos ryšį ir meilę, nugalinčią mirtį.

In a remote mountain village, the still young love of Anna and Marco is put to serve a test. As a result of the brain tumor, Marco increasingly loses his impulse control. In the tense relationship between the village community and the effects of Marco’s illness, Anne tries to preserve a love that in the end outshines even death.

Michaelis Kochas studijavo Kelno medijų menų akademijoje. Jo trumpametražiai filmai buvo atrinkti į daugiau nei 100 tarptautinių festivalių. Jo diplominis filmas „Polar“ buvo įtrauktas į Berlyno tarptautinio kino festivalio programą „Perspektive Deutsches Kino“. Jo debiutinio ilgametražio filmo „Marija“ premjera įvyko Lokarno kino festivalio konkursinėje programoje, jis buvo atrinktas į Toronto, Busano, Anžero ir Geteborgo festivalių programas. „Trys žiemos“ – jo antrasis ilgametražis filmas.

Michael Koch studied at the Academy of Media Arts Cologne. His short films have been selected for over 100 international festivals. His graduation film Polar screened in the 2009 Perspektive Deutsches Kino and won prizes including the German Short Film Award. His debut feature film Marija premiered in competition at Locarno and went on to screen at festivals in Toronto, Busan, Angers and Göteborg. Drii Winter is his second feature film.

Festivaliai / Festivals:

Berlyno kino festivalis – Specialusis paminėjimas
Berlin International Film Festival – Special Mention

 

Režisierius: Michael Koch
Subtitrai: lietuvių, anglų / Lithuanian, English
Metai: 2022
Šalis: Izraelis, Vokietija, Čekija / Israel, Germany, Czech Republic
Trukmė: 136 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Michèle Brand, Simon Wisler, Elin Zgraggen, Daniela Barmettler, Josef Aschwanden
Skip to content