Vaizdo įrašas

Drama

Seansas senjorams: Cukrus ir žvaigždės

Originalo kalba: prancūzų

À la belle étoile

Nemokamus bilietus galima atsiimti kino teatro kasoje (jos darbo metu) su pensininko pažymėjimu arba kitu amžių (65+) įrodančiu dokumentu.

Pagal paties konditerijos meistro Yazido Ichemrahemo autobiografiją sukurta istorija apie kovą ir triumfą, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka aktorius Riadhas Belaïche’as.

Nuo pat vaikystės Jazidas norėjo tik gaminti skanius desertus ir aprūpinti savo globėjų šeimą. Naktimis, prieš užmigdamas, jis su ilgesiu žvelgia į savo mėgstamiausių konditerių nuotraukas ant sienos – jį į priekį veda svajonė tapti tokiu pat puikiu virėju kaip jo herojai. Gavęs stažuotę prestižiniame Paryžiaus restorane, jis turi staiga išmokti orientuotis elitiniame konditerijos pasaulyje, vadovaujamas šefų, kuriuos taip dievina. Kelionės metu Jazidui tenka kovoti su benamyste, šeimos problemomis ir nepritekliumi, tačiau jis yra tvirtai apsisprendęs siekti savo tikslo – varžytis už Paryžių tarptautiniame konditerijos čempionate. Pasitelkęs savo talentą ir tikrų draugų palaikymą, Jazidas gali būti tik per žingsnį nuo slapto ingrediento, padedančio pasiekti savo svajonę, – nepaisant visų galimybių.

Režisierius: Sébastien Tulard
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 110 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Riadh Belaïche, Loubna Abidar, Marwan Amesker
Skip to content