Vaizdo įrašas

Komedija, Drama

Skandinavijos dienos Kaune 2024: Drauge 99

Originalo kalba: švedų

Tillsammans 99

Nemokamus bilietus galima atsiimti kino teatro kasoje (jos darbo metu).

Filme „Drauge 99“ (Tillsammans 99) atskleidžiamas nepaprastas pasakojimas, audžiantis žavingą praeities ir dabarties kelionių giją. Dar 1975-aisiais m. gyvenimas komunoje, žinomoje pavadinimu „Drauge“, buvo kupinas spalvų ir nuotykių, tačiau 1999-aisiais ši kadaise gausi bendruomenė jau gerokai sumažėjusi – liko tik du nariai: Goranas (Göran) ir Klasė (Klasse).

Širdį verianti nostalgija primena jiems apie tuos laikus, kai jie buvo didesnės šeimos dalimi. Tačiau kelias į praeitį retai būna tiesus, o susitikimas su senais draugais gali būti lemiamas. Ar bičiulystė atlaikys laiko išbandymą? O gal prabėgę metai jau negrįžtamai susilpnino jų ryšius? Filmu „Drauge 99“ (Tillsammans 99) bandoma ne tik atspindėti praeitį, bet ir įrodyti, kad net praėjus daugeliui metų tikri ryšiai ir nuoširdūs santykiai tarp žmonių išlieka tvirti ir nepakitę.

Filmas yra vienas iš Skandinavijos dienos Kaune 2024 akcentų. Kauno miesto savivaldybė (nuo 2019 m.) kasmet pavasarį organizuoja renginių ciklą, kviečiantį miestiečius gilintis į Skandinavijos kultūros, partnerysčių, muzikos, meno ir sporto pasaulį ir taip siekia atskleisti, kiek daug skandinaviškos dvasios slepiasi mūsų kasdienybėje.

Režisierius: Lukas Moodysson
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2023
Šalis: Šveicarija, Danija
Trukmė: 115 min
Cenzas: N-13
Vaidina: David Dencik, Henrik Lundström, Jonas Karlsson
Skip to content