Vaizdo įrašas

Komedija, Drama

Vasaros sezono atidarymas: Pasiklydę vertime

Originalo kalba: anglų, japonų, vokiečių, prancūzų

Lost in Translation

06-01 22:30 Lauko kinas
English friendly

DĖMESIO! Renginio vieta: NKDT Mažųjų scenų kiemelis (Kęstučio g. 62). Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Su dideliu džiaugsmu vėl galime Jus pakviesti į mūsų žiūrovams puikiai pažįstamą NKDT Mažųjų scenų kiemelį, į kurį šiemet sugrįžta romantiškas „Romuvos“ lauko kinas, o kartu su juo ir jauki „Teatro Kiemo“ erdvė, kurioje rasite vietą vakarams su draugais, aktualius koncertus ir skaniausius gėrimus! Gegužės 31 d. vasarą pasitikite su muzikine programa ir „Teatro Kiemo“ atidarymu (bilietai bus parduodami atskirai), o jau birželio 1 d. pasinerkite į užburiančią Sofios Coppolos filmo „Pasiklydę vertime“ atmosferą pirmame šio sezono lauko kino seanse.

Gegužės 31d. programa ir bilietai – netrukus.

Apie filmą. Vienišas senstantis kino aktorius Bobas Harisas ir pasimetusi jaunavedė Šarlotė susitinka Tokijuje. Bobas atvyksta filmuotis japoniško viskio reklamoje, o Šarlotė lydi savo vyrą, įžymybių fotografą. Nepažįstamieji svetimoje šalyje, atsitiktinai susitikę tyliame viešbučio bare, vienas kitame randa pabėgimą, išsiblaškymą ir supratimą ryškių Tokijo šviesų fone. Tarp jų užsimezga tiek neįtikėtinas, tiek nuoširdus ir prasmingas ryšys.

Tai vienas geriausių, įsimintiniausių ir romantiškiausių 2003 m. filmų, pelnytai apdovanotas trimis „Auksiniais gaubliais“ ir vienu „Oskaru“. Tai komiški epizodai iš japoniškų bei amerikietiškų papročių, tradicijų ir įpročių radikalių skirtumų, jaudinančios romantiškos scenos, puiki muzika, scenarijuje nenumatytos improvizacijos ir žodžiais neaprašoma aktorių vaidyba.

Prieš seansą kviečiame stabtelti mūsų draugų bare, nes jame bus galima įsigyti specialiai šiam seansui paruoštų viskio kokteilių.

Romuvos kinoteka – tai filmų ciklas, kuriame į ekraną sugrąžiname senosios ir modernios kino klasikos filmus, kviečiame pamatyti tas juostas, kurios be abejonių vertos žiūrovų dėmesio, tačiau pastaraisiais metais repertuare įprastai jau nebėra rodomos.

 

Images courtesy of Park Circus/Universal

Režisierius: Sofia Coppola
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2003
Šalis: JAV
Trukmė: 102 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Bill Murray, Scarlett Johansson
Skip to content