Vaizdo įrašas

VDU Azijos savaitė: Na Hoon Park ir Kauno šokio teatras „Aura“’

„Four Elements" trijų dalių pasirodymas bei spektaklis „Sodas 4.12°“

Bilietai: https://store.bilietai.lt/public/lt/event/427546/purchase/sector/72325

Rytų Azijos dozė šiuolaikinio šokio mylėtojams – Pietų Korėjos talento Na Hoon Park ir trupės „Four Elements” trijų dalių pasirodymas bei kritikų įvertintas Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklis „Sodas 4.12°“ vieno vakaro programoje!

Programą sudaro:

1-oji dalis.

„Park Na Hoon Dance Company“, kurią sudaro Eun Jeong Jang, Hobin Park, Kwong Suk Lee, Min Ji Kim ir trupės lyderis Na Hoon Park.

  • „Two Doors“- šokėjai scenoje ne kartą išsako „taip“ arba „ne“, kad nukreiptų mus į giliai paslėptos tiesos tyrinėjimą. Abu atsakymai prieštaringi, tačiau prisitaikymas ir atmetimas yra nuolatinės mūsų egzistavimo ir pasaulio istorijos. Iš esmės jie turi tą patį rezonanso svorį ir reikšmę, liečia žmones ir kartais gydo jų žaizdas.
    Nuo 2009 m. ši kompozicija kasmet parodyta daugiau nei 10-yje šalių ir galima laikyti Na Hoon Park vizitine kortele.
  • „Flutter is 2“- šokis be muzikos. Skausmas kaip vėjas, kurį jaučiu aš ir tu.
  • „Dear to you“- šis šokis – šokėjo ir pasaulio vienis, parodoma didžiulė meilė šiam pasauliui, kuriam priklauso šokėjas. Tai aprodoma pabrėžiant laisvus ir meniškus judesius, jungiančius hip-hopą ir šiuolaikinį šokį. Pagaliau šokėjas išsivaduoja iš aistros ir intensyvios meilės šokiui, priartėdamas prie savęs.

2-oji dalis.

Kauno šokio teatras „Aura“

  • „Sodas 4.12“ – Tatsuru Arai kurtos vaizdo projekcijos ir Birutės Letukaitės choreografija. NASA kosmoso platybėse aptiko naują, gėlės žiedo formos ūkų darinį – planetą. Tai ir buvo inspiracija japonų audiovizualinių menų kūrėjui Arai Tatsuru sukurti video instaliaciją „Thermo“. Visatos ir ekosistemos istorijoje dažnai minimos gėlių formos.

Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklyje „Sodas 4.12°“ gėlių ornamentikoje skleidžiasi žmonijos išgyvenimai ir patirtys.

Režisierius:
Skip to content