Vaizdo įrašas

Komedija, Drama

ŽAIDŽIAME KINĄ: Kvadratas

Originalo kalba: anglų, švedų, danų

The Square

Renginį pristato kavos ekspertai „Real bean“. Visų žiūrovų prieš seansą lauks dovanėlės. 

Švedų režisierius Rubenas Östlundas – vienas iš nedaugelio kino kūrėjų galinčių pasigirti dvejų „Auksinės palmės šakelių“ laimėjimu Kanų kino festivalyje. Antrąja jis apdovanotas dar visai neseniai – praėjusiais metais už kino ekranus užkariavusį „Liūdesio trikampį“, o pirmasis prestižinis apdovanojimas jam įteiktas už į kino ekraną vienam seansui sugrįžtantį „Kvadratą“, kurio neverta praleisti jokiam kino entuziastui.

Kristianas – gerbiamas modernaus meno muziejaus kuratorius, filantropas. Naujasis jo projektas „Kvadratas“ – konceptuali instaliacija, skatinanti altruizmą ir socialinę atsakomybę. Tačiau kartais savo skelbiamus idealus atitikti ypač sudėtinga: neadekvati Kristijano reakcija į mobiliojo telefono vagystę jo kruopščiai kuriamą gyvenimo idilę paverčia tikru chaosu. Socialinė satyra meistriškai atskleidžia nuo realybės atitrūkusį šiuolaikinį pasaulį, jo veidmainystę ir prisitaikėliškumą.

Šis seansas yra projekto „Žaidžiame kiną“ dalis. Projektas finansuojamas fondo „Collaborate to Innovate“ (Europos sąjungos programos „Kūrybiška Europa“) lėšomis.

Režisierius: Ruben Östlund
Subtitrai: lietuvių
Metai: 2017
Šalis: Švedija, Danija, Prancūzija, Vokietija
Trukmė: 142 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary
Skip to content