Vaizdo įrašas

Drama

ŽAIDŽIAME KINĄ: Medžioklė

Originalo kalba: danų, anglų

Jagten

Renginį pristato kavos ekspertai „Real bean“. Visų žiūrovų prieš seansą lauks dovanėlės. 

Penktojo projekto „Žaidžiame kiną“ seanso metu rodysime danų kino meistro Thomaso Vinterbergo dramą „Medžioklė“, kurioje vieną stipriausių savo karjeros vaidmenų sukūrė Mads Mikkelsenas. Nors filmo istorija slogi ir nemaloni – juostos kūrėjai sugeba itin jautriai ir paveikiai perteikti veikėjų vidinę jauseną, tad „Medžioklę“ verta pamatyti kiekvienam kino mylėtojui.

Po sunkių skyrybų atsigaunantis Lukas turi naują merginą, naują darbą vaikų darželyje ir stengiasi pataisyti santykius su paaugliu sūnumi. Tačiau dėl atsitiktinių melagingų žodžių viskas ima žlugti, melas paplinta kaip virusas, o nedidelėje bendruomenėje pasklinda nepasitikėjimas.

Thomas Vinterbergas – vienas iš režisierių, 1995 m. kartu su Larsu von Trieru surašiusių „Dogma 95“ manifestą. „Medžioklė“ 2012 m. Tarptautiniame Kanų kino festivalyje pelnė žiuri prizą, geriausio aktoriaus apdovanojimą Madsui Mikkelsenui ir Vulkano prizą už techninį atlikimą. Taip pat „Medžioklė“ pripažinta geriausiu europietišku filmu.

Šis seansas yra projekto „Žaidžiame kiną“ dalis. Projektas finansuojamas fondo „Collaborate to Innovate“ (Europos sąjungos programos „Kūrybiška Europa“) lėšomis.

Režisierius: Thomas Vinterberg
Subtitrai: lietuvių, anglų
Metai: 2012
Šalis: Danija
Trukmė: 111 min
Cenzas: N-16
Vaidina: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Susse Wold, Annika Wedderkopp, Lasse Fogelstrøm
Skip to content