Vaizdo įrašas

ŽAIDŽIAME KINĄ: protmūšis

Aštuntasis „Žaidžiame kiną“ protmūšis

Norėdami dalyvauti protmūšyje registruokitės el. paštu greta.dirmauskaite@kcromuva.lt bei patikslinkite narių skaičių ir grupės pavadinimą. 

Mokestis vienam dalyviui: 3,00 eur. (mokestis sumokamas kino teatro kasoje prieš renginį).
Narių skaičius grupėje: 2–8 asm.

Kviečiame į projekto „Žaidžiame kiną“ protmūšių ciklą. Nuo 2023 m. lapkričio iki 2024 m. balandžio jūsų lauks aštuoni protmūšių renginiai, kuriuose galėsite išmėginti savo žinias apie kiną ir sužinoti naujų netikėtų faktų apie filmus.

Kiekvieną protmūšį sudarys keli etapai, skirtingo tipo klausimai, o nugalėtojai bus apdovanoti Kauno kino centro „Romuva“ pakvietimais į kiną. Aštuntojo protmūšio metu pavasarį taip pat skelbsime bendrą lyderių lentelę ir geriausiems žaidėjams įteiksime specialius prizus, tad skatiname dalyvauti su ta pačia komanda. Tiesa, dalyvauti visuose protmūšiuose tikrai nebūtina – galite suburti komandą ir prisijungti bet kuriuo metu, nes klausimai nėra susiję, o kiekvieno renginio laimėtojų laukia dovanėlės.

Šis seansas yra projekto „Žaidžiame kiną“ dalis. Projektas finansuojamas fondo „Collaborate to Innovate“ (Europos sąjungos programos „Kūrybiška Europa“) lėšomis.

Režisierius:
Skip to content