Vaizdo įrašas

Drama

ŽMONĖS ŽIŪRI: Devintas žingsnis

Originalo kalba: lietuvių

The 9th Step

Kviečiame į išskirtinį filmo „Devintas žingsnis“ seansą, po kurio – diskusija su filmo režisiere ir pirmąja intymumo koordinatore Lietuvos kine Irma Pužauskaite, aktoriais Valentinu Novopolskiu, Gerda Čiuraite ir Angelina Daukaite.

„Devintas žingsnis“ – tarptautiniuose festivaliuose pripažinta juosta apie atsiprašymą, keičiantį gyvenimus.

Filmo centre – dvylikos žingsnių programoje dalyvaujantis Linas (akt. Valentinas Novopolskis). Dabar jis yra ties devintuoju – prisiimti atsakomybę ir atsiprašyti įskaudintųjų. Trisdešimt septynerių metų vyras gauna galimybę pasirūpinti vaikystėje palikta septyniolikmete dukra Ieva (akt. Gerda Čiuraitė). Apsigyvenę kartu, susvetimėję tėvas ir dukra bando vėl suartėti, tačiau tai nelengva. Situacija dar labiau komplikuojasi, kai geriausia Ievos draugė Maja (akt. Angelina Daukaitė) pajunta simpatiją jos tėčiui. Jiems visiems trims teks atrasti savo tiesas bei kelią tarp sumišusių jausmų ir moralinių dilemų.

Filme taip pat vaidina Lina Rastokaitė, Marius Repšys ir kiti. Filmo gamybą finansavo Lietuvos kino centras ir LRT, išskirtinio seanso partneris – žurnalas ŽMONĖS.

Režisierius: Irma Pužauskaitė
Metai: 2022
Šalis: Lietuva
Trukmė: 94 min
Cenzas: N-13
Vaidina: Valentin Novopolskij, Gerda Čiuraitė, Marius Repšys, Lina Rastokaitė, Angelina Daukaitė
Skip to content