Kino diena su klase

Žinome, kad vasarą mokyklos suolas pasidaro nebe toks patogus, o mintys vis dažniau nuklysta į svajones apie vis artėjančias vasaros atostogas ir nuotykius, kurie laukia. Paruošėme naujieną mokykloms – „Kino diena su klase“. Tai du nauji pasiūlymai – 1-5 kl. moksleiviams ir vyresniųjų 5-8 kl. mokiniams. Kviečiame moksleivius pasvarstyti kaip jie galėtų išgelbėti pasaulį bei kokiais būdais galėtų įgyvendinti savo svajones.

Pasiūlymas 1-5 klasių mokiniams
Kartu su kino edukatore moksleiviai bandys išsiaiškinti kas yra superherojus ir kokios super galios padeda mums būti geresniais. Moksleivių lauks plakatų gaminimo dirbtuvės tema „Aš – superherojus”. Privačioje, tik jūsų klasei skirtoje kino peržiūroje moksleivius kviesime žiūrėti filmą „Roka keičia pasaulį“ (rež. Katja Benrath, 2019). Po filmo moksleiviai žais žaidimą, leisiantį geriau suprasti matytą filmą, padiskutuoti draugystės, empatijos, pasitikėjimo savimi temomis.

Pasiūlymas 5-8 klasių mokiniams
Moksleivius kviesime diskutuoti svajonių tema – kas yra svajonė, ką daryti norint svajonę paversti realybe. Kartu su edukatore moksleiviai braižys schemą „Svajonės link“, po kurios privačioje kino peržiūroje moksleiviai žiūrės filmą „Pašėlusios gastrolės“ (rež. Christian Lo, 2019). Peržiūrėjus nuotaikingą filmą moksleiviai bus kviečiami per žaidimus diskutuoti draugystės, svajonių, atsakomybės temomis.

Pasiūlymas skirtas moksleivių klasėms, vasaros mėnesiais (birželis – rugsėjis).
Kaina: 11 eur/asm.
Trukmė: 3 val. 30 min.

Edukaciniai seansai organizuojami 9:00–14:00 val. darbo dienomis grupėms nuo 20 žmonių.

Skip to content