„Kylantis kinas: nauja Europos kino ambasadorių karta“ kviečia būti išgirstam

Ar tu esi kino entuziastas, norintis visus įvertintus ir nuvertintus filmus būtinai pamatyti pats? Ar tu daliniesi įžvalgomis apie matytus kino filmus su savo draugais ir šeimos nariais? Ar tavo amžius 15-25 metai?

Jeigu atsakei taip, tada šis kvietimas yra būtent tau! Kviečiame dalyvauti kino mokymuose jaunimui. Pusės metų trukmės programoje galėsi geriau pažinti europietišką kiną ir išmokti įvairių būdų įdomiai bei prasmingai išsakyti savo nuomonę. Projekto pabaigoje pasimatuosi kino programerio profesiją sudarydamas trijų filmų programą.

Projekto metu dalyviai galės geriau suprasti kino industrijos principus, mokysis kino istorijos, rašys savo atsiliepimus bei juos įgarsins specialioje tinklalaidėje (podcast’e). Greta to, visi jaunieji kino ambasadoriai galės nemokamai žiūrėti kino teatre „Romuva“ rodomus filmus, specialią europietiškos kino klasikos bei įdomiausių šiuolaikinių režisierių juostų programą sukurtą šiam projektui, o kursų pabaigoje pristatys ir savo kuruojamą filmų ciklą. Mokymų metu patirties jaunimas galės semtis iš tokių specialistų kaip: Dominykas Klajumas (komikas ir populiarių tinklalaidžių kūrėjas), Jurgita Gerdvilaitė (kino dailininkė), Silvija Butkutė (menotyrininkė ir portalo „Cinema Bang Bang“ bendraautorė), Gediminas Jankauskas (dėstytojas, kino istorikas ir kritikas), Liutauras Elkimavičius (prodiuseris, kino apžvalgininkas), Justė Vyšniauskaitė („Romuvos“ kino programų vadovė).

Prisijunk, išmok, žiūrėk ir būk išgirstas!

Daugiau informacijos: www.risingcinema.eu
Registracijos formą rasite čia.

Skip to content